Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > ERZ-V20D102
ERZ-V20D102
ERZ-V20D102
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ERZ-V20D102 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ERZ-V20D102
Proizvajalec Panasonic
Opis VARISTOR 1000V 7.5KA DISC 20MM
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs250 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela ERZ-V20D102 Proizvajalec Panasonic
Opis VARISTOR 1000V 7.5KA DISC 20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 55640 pcs Podatkovni list ERZ-V20D102 View All Specifications
Kategorija Circuit Protection Napetost Varistorja (Typ) 1kV
Napetost Varistorja (Min) 900V Napetost Varistorja (Max) 1.1kV
Serija ZNR® Pakiranje Bulk
Paket / primer Disc 20mm Druga imena ERZV20D102
P7281
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 825V Največji AC volt 625V
Energija 565J natančen opis 1kV 7.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Tok - napetost 7.5kA Zmogljivost @ Pogostost 450pF @ 1kHz