Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > ERZ-V20D182
ERZ-V20D182
ERZ-V20D182
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ERZ-V20D182 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ERZ-V20D182
Proizvajalec Panasonic
Opis VARISTOR 1800V 7.5KA DISC 20MM
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
številka dela ERZ-V20D182 Proizvajalec Panasonic
Opis VARISTOR 1800V 7.5KA DISC 20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 36172 pcs Podatkovni list ERZ-V20D182 View All SpecificationsZNR Series, Type D
Kategorija Circuit Protection Napetost Varistorja (Typ) 1.8kV
Napetost Varistorja (Min) 1.7kV Napetost Varistorja (Max) 1.98kV
Serija ZNR® Pakiranje Bulk
Paket / primer Disc 20mm Druga imena ERZV20D182
P7239
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 1.465kV Največji AC volt 1kV
Energija 720J natančen opis 1.8kV 7.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Tok - napetost 7.5kA Zmogljivost @ Pogostost 250pF @ 1kHz