Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > ERZ-V20D220
ERZ-V20D220
ERZ-V20D220
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ERZ-V20D220 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ERZ-V20D220
Proizvajalec Panasonic
Opis VARISTOR 22V 3KA DISC 20MM
Product parameter
številka dela ERZ-V20D220 Proizvajalec Panasonic
Opis VARISTOR 22V 3KA DISC 20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 96825 pcs Podatkovni list ERZ-V20D220 View All Specifications
Kategorija Circuit Protection Napetost Varistorja (Typ) 22V
Napetost Varistorja (Min) 20V Napetost Varistorja (Max) 24V
Serija ZNR® Pakiranje Bulk
Paket / primer Disc 20mm Druga imena ERZV20D220
P7315
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 18V Največji AC volt 14V
Energija 16J natančen opis 22V 3kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Tok - napetost 3kA Zmogljivost @ Pogostost 30000pF @ 1kHz