Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > ERZ-V20D241
ERZ-V20D241
ERZ-V20D241
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ERZ-V20D241 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ERZ-V20D241
Proizvajalec Panasonic
Opis VARISTOR 240V 10KA DISC 20MM
Product parameter
številka dela ERZ-V20D241 Proizvajalec Panasonic
Opis VARISTOR 240V 10KA DISC 20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 114644 pcs Podatkovni list ERZ-V20D241 View All Specifications
Kategorija Circuit Protection Napetost Varistorja (Typ) 240V
Napetost Varistorja (Min) 216V Napetost Varistorja (Max) 264V
Serija ZNR® Pakiranje Bulk
Paket / primer Disc 20mm Druga imena ERZV20D241
P7231
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 200V Največji AC volt 150V
Energija 168J natančen opis 240V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Tok - napetost 10kA Zmogljivost @ Pogostost 1500pF @ 1kHz