Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > GLY18N05
GLY18N05
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi GLY18N05 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela GLY18N05
Proizvajalec Sprague Goodman
Opis FIXED IND 18NH 350MA 450MOHM SMD
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 71843 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
10000 pcs
Product parameter
številka dela GLY18N05 Proizvajalec Sprague Goodman
Opis FIXED IND 18NH 350MA 450MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 71843 pcs Podatkovni list SURFCOIL® Datasheet
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Molded
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja 0603 (1608 Metric)
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Ščitenje Unshielded
Serija SURFCOIL® GLY Ocene -
Q @ Frek 10 @ 100MHz Paket / primer 0603 (1608 Metric)
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Material - jedro Non-Magnetic Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Frekvenca induktivnosti - preskus 100MHz Induktivnost 18nH
Višina - sedež (maks.) 0.037" (0.95mm) Frekvenca - Samozadostna 2.3GHz
Lastnosti - natančen opis 18nH Unshielded Molded Inductor 350mA 450 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 450 mOhm Max Trenutna ocena 350mA
Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
 RFQ
1210-223G Image
  • del #:SC3DF-120
  • Proizvajalci:Bel
  • Opis:FIXED IND 12UH 1A 350 MOHM SMD