Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > GLY39N05
GLY39N05
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi GLY39N05 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela GLY39N05
Proizvajalec Sprague Goodman
Opis FIXED IND 39NH 300MA 800MOHM SMD
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 70415 pcs
Product parameter
številka dela GLY39N05 Proizvajalec Sprague Goodman
Opis FIXED IND 39NH 300MA 800MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 70415 pcs Podatkovni list SURFCOIL® Datasheet
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Molded
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja 0603 (1608 Metric)
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Ščitenje Unshielded
Serija SURFCOIL® GLY Ocene -
Q @ Frek 11 @ 100MHz Paket / primer 0603 (1608 Metric)
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Material - jedro Non-Magnetic Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Frekvenca induktivnosti - preskus 100MHz Induktivnost 39nH
Višina - sedež (maks.) 0.037" (0.95mm) Frekvenca - Samozadostna 1.8GHz
Lastnosti - natančen opis 39nH Unshielded Molded Inductor 300mA 800 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 800 mOhm Max Trenutna ocena 300mA