Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > GLY2N214
GLY2N214
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi GLY2N214 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela GLY2N214
Proizvajalec Sprague Goodman
Opis FIXED IND 2.2NH 500MA 90MOHM SMD
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 77688 pcs
Product parameter
številka dela GLY2N214 Proizvajalec Sprague Goodman
Opis FIXED IND 2.2NH 500MA 90MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 77688 pcs Podatkovni list SURFCOIL® Datasheet
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Molded
Toleranca ±0.3nH Paket naprave za dobavitelja 0603 (1608 Metric)
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Ščitenje Unshielded
Serija SURFCOIL® GLY Ocene -
Q @ Frek 8 @ 100MHz Paket / primer 0603 (1608 Metric)
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Material - jedro Non-Magnetic Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Frekvenca induktivnosti - preskus 100MHz Induktivnost 2.2nH
Višina - sedež (maks.) 0.037" (0.95mm) Frekvenca - Samozadostna 6GHz
Lastnosti - natančen opis 2.2nH Unshielded Molded Inductor 500mA 90 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 90 mOhm Max Trenutna ocena 500mA