Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > GLY5N605
GLY5N605
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi GLY5N605 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela GLY5N605
Proizvajalec Sprague Goodman
Opis FIXD IND 5.6NH 430MA 180MOHM SMD
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 69279 pcs
Product parameter
številka dela GLY5N605 Proizvajalec Sprague Goodman
Opis FIXD IND 5.6NH 430MA 180MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 69279 pcs Podatkovni list SURFCOIL® Datasheet
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Molded
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja 0603 (1608 Metric)
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Ščitenje Unshielded
Serija SURFCOIL® GLY Ocene -
Q @ Frek 9 @ 100MHz Paket / primer 0603 (1608 Metric)
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Material - jedro Non-Magnetic Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Frekvenca induktivnosti - preskus 100MHz Induktivnost 5.6nH
Višina - sedež (maks.) 0.037" (0.95mm) Frekvenca - Samozadostna 4.6GHz
Lastnosti - natančen opis 5.6nH Unshielded Molded Inductor 430mA 180 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 180 mOhm Max Trenutna ocena 430mA