Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > FNC500123
FNC500123
FNC500123
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FNC500123 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FNC500123
Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis OSC XO 125.000MHZ CMOS SMD
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela FNC500123 Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis OSC XO 125.000MHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 16594 pcs Podatkovni list FN Series, 2.5V
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 2.5V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serija SaRonix-eCera™ FN Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer 4-SMD, No Lead
Izhod CMOS delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±25ppm
Pogostost 125MHz natančen opis 125MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 35mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 10µA