Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > FNC500135
FNC500135
FNC500135
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FNC500135 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FNC500135
Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis OSC XO 125.004MHZ CMOS SMD
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela FNC500135 Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis OSC XO 125.004MHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 15732 pcs Podatkovni list FN Series, 1.8V
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 1.8V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serija SaRonix-eCera™ FN Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer 4-SMD, No Lead
Izhod CMOS delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±50ppm
Pogostost 125.004MHz natančen opis 125.004MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 40mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 10µA