Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > FNC500138
FNC500138
FNC500138
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FNC500138 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FNC500138
Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis OSC XO 125.003MHZ CMOS SMD
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela FNC500138 Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis OSC XO 125.003MHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 19547 pcs Podatkovni list FN Series, 3.3V
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3.3V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serija SaRonix-eCera™ FN Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer 4-SMD, No Lead
Izhod CMOS delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±25ppm
Pogostost 125.003MHz natančen opis 125.003MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 55mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 10µA