Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > FNC500131
FNC500131
FNC500131
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FNC500131 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FNC500131
Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis OSC XO 125.0000MHZ LVCMOS SMD
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela FNC500131 Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis OSC XO 125.0000MHZ LVCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 38839 pcs Podatkovni list FNC500131 SpecificationFN Series, 3.3V
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3.3V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serija SaRonix-eCera™ FN Ocene -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 4-SMD, No Lead
Izhod LVCMOS Druga imena FNC500131CT
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±50ppm
Pogostost 125MHz natančen opis 125MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 55mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 10µA