Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > FNC500126
FNC500126
FNC500126
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FNC500126 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FNC500126
Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis OSC XO 125.001MHZ CMOS SMD
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela FNC500126 Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis OSC XO 125.001MHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 16409 pcs Podatkovni list FN Series, 3.3V
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3.3V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serija SaRonix-eCera™ FN Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer 4-SMD, No Lead
Izhod CMOS delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±25ppm
Pogostost 125.001MHz natančen opis 125.001MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 55mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 10µA