Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > LB2012T220K
LB2012T220K
LB2012T220K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LB2012T220K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LB2012T220K
Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 22UH 80MA 1.7 OHM SMD
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs
30000 pcs75000 pcs150000 pcs
Product parameter
številka dela LB2012T220K Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 22UH 80MA 1.7 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1475339 pcs Podatkovni list LB Series Inductors CatalogLB2012T220K Spec Sheet
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja 0805 (2012 Metric)
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Ščitenje Unshielded
Serija LB Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 587-2490-2
LB2012T220K-ND
LQ LB 2012T220K
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.52MHz Induktivnost 22µH
Višina - sedež (maks.) 0.057" (1.45mm) Frekvenca - Samozadostna 16MHz
natančen opis 22µH Unshielded Wirewound Inductor 80mA 1.7 Ohm 0805 (2012 Metric) DC Resistance (DCR) 1.7 Ohm
Trenutna ocena 80mA Tok - nasičenost -