Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > LB2012T4R7M
LB2012T4R7M
LB2012T4R7M
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LB2012T4R7M z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LB2012T4R7M
Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 4.7UH 190MA 400 MOHM
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs
30000 pcs75000 pcs150000 pcs
Product parameter
številka dela LB2012T4R7M Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 4.7UH 190MA 400 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1429049 pcs Podatkovni list LB2012T4R7M Spec SheetLB Series Inductors Catalog
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±20% Paket naprave za dobavitelja 0805 (2012 Metric)
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Ščitenje Unshielded
Serija LB Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 587-2493-2
LB2012T4R7M-ND
LQ LB 2012T4R7M
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz Induktivnost 4.7µH
Višina - sedež (maks.) 0.057" (1.45mm) Frekvenca - Samozadostna 45MHz
natančen opis 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 190mA 400 mOhm 0805 (2012 Metric) DC Resistance (DCR) 400 mOhm
Trenutna ocena 190mA Tok - nasičenost -