Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > LB2012T470K
LB2012T470K
LB2012T470K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LB2012T470K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LB2012T470K
Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 47UH 60MA 3.7 OHM SMD
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs
30000 pcs75000 pcs150000 pcs
Product parameter
številka dela LB2012T470K Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 47UH 60MA 3.7 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1402159 pcs Podatkovni list LB Series Inductors CatalogLB2012T470K Spec Sheet
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja 0805 (2012 Metric)
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Ščitenje Unshielded
Serija LB Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 587-2492-2
LB2012T470K-ND
LQ LB 2012T470K
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.52MHz Induktivnost 47µH
Višina - sedež (maks.) 0.057" (1.45mm) Frekvenca - Samozadostna 11MHz
natančen opis 47µH Unshielded Wirewound Inductor 60mA 3.7 Ohm 0805 (2012 Metric) DC Resistance (DCR) 3.7 Ohm
Trenutna ocena 60mA Tok - nasičenost -