Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > LB2012T470M
LB2012T470M
LB2012T470M
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LB2012T470M z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LB2012T470M
Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 47UH 60MA 3.7 OHM SMD
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela LB2012T470M Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 47UH 60MA 3.7 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 875345 pcs Podatkovni list LB2012T470M Spec SheetLB Series Inductors Catalog
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±20% Paket naprave za dobavitelja 0805 (2012 Metric)
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Ščitenje Unshielded
Serija LB Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 587-5877-6
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.52MHz Induktivnost 47µH
Višina - sedež (maks.) 0.057" (1.45mm) Frekvenca - Samozadostna 11MHz
natančen opis 47µH Unshielded Wirewound Inductor 60mA 3.7 Ohm 0805 (2012 Metric) DC Resistance (DCR) 3.7 Ohm
Trenutna ocena 60mA Tok - nasičenost -