Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > LB2012T2R2MV
LB2012T2R2MV
LB2012T2R2MV
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LB2012T2R2MV z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LB2012T2R2MV
Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 2.2UH 260MA 230 MOHM
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela LB2012T2R2MV Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 2.2UH 260MA 230 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 477398 pcs Podatkovni list LB2012T2R2MV Spec SheetLB Series HQ Inductors Catalog
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±20% Paket naprave za dobavitelja 0805 (2012 Metric)
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Ščitenje Unshielded
Serija LB Ocene AEC-Q200
Q @ Frek - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 587-4034-1
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz
Induktivnost 2.2µH Višina - sedež (maks.) 0.057" (1.45mm)
Frekvenca - Samozadostna 80MHz natančen opis 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 260mA 230 mOhm 0805 (2012 Metric)
DC Resistance (DCR) 230 mOhm Trenutna ocena 260mA